KAŽDÝ DEN JE NUTNÉ SE VĚNOVAT 1 – 3 H ŠKOLNÍ PŘÍPRAVĚ!

Prezentace na vyučovací předměty byly zaslány e-mailem.

Sledujte televizi – ČT 2 – dopolední vysílání pro 1. stupeň UČITELKA

Procvičujte na internetu: www.onlinecviceni.cz, www.skolasnadhledem.cz, www.umimeto.org, www.dejepis.com, www.matika.in, www.matyskova-matematika.cz, www.cs.duolingo.com, https://decko.ceskatelevize.cz, www.scio.cz (testy), Dějiny udatného národa českého, www.skolakov.cz,  www.umimematiku.cz, www.umimecesky.cz, www.pripravy.estranky.cz, www.rysava.websnadno.cz, www.helpforenglish.cz, www.smejo/info 

Potřebuješ pomoci s vypracováním úkolu? Nerozumíš něčemu? Kontaktuj (telefonicky, e-mailem: zspredakce@seznam.cz) svou třídní učitelku (všední den v době od 9.00 do 12.00 h)

  • Ve dnech středa, čtvrtek a pátek v době mezi 9.00 – 14.00 tě bude po domluvě kontaktovat vyučující

Rozvrh konzultací

Týdenní plány od 9.-20.11.2020