Ve dnech 3. 6. – 5. 6. jsme vyjeli na třídenní zátěžový program ve středisku iSTAN Relaxa Březová. Pro děti byl přichystán bohatý program. Co jsme si zkusili? 1. den jsme hráli piaintball, lezli na nízkých lanech, spolupracovali při výstupu vzhůru po žebříku – atrakce Jákob, skákali na trampolíně, zdolávali překážky ve věži.  A večer noční hra – lovili jsme drahé kameny. 

  1. den jsme si měřili síly pomoci lana, po zdolání překážek a získání kódu k otevření jsme navštívili strašidelný hrad Karlštejn, pluli na raftech, snažili jsme se proběhnout únikovou strašidelnou hru s leasery, lezli po horolezecké stěně, skákali ze 14 m výšky, hráli jsme různé hry. Den jsme završili diskotékou a noční ohňovou show.

Poslední den jsme stříleli z luku, skákali na bungee trampolíně, hráli hry.

Třídenní pobyt byl realizován v rámci projektu Škola plná života, evid. č. 0035/PODSKOL/2023.